Wyzwanie #sesjafirstminute

Wyzwanie #sesjafirstminute

1 stycznia – początek nowego miesiąca i nowego roku. W tym roku to także pierwszy dzień mojego wyzwania #sesjafirstminute. Dlaczego musicie wziąć w nim udział? Co on Wam da? Odpowiedź w dzisiejszym tekście.

Skąd pomysł na wyzwanie?

Wiem, że często jest ciężko zebrać się do nauki odpowiednio wcześniej. Odkładamy ją i odkładamy, a później się stresujemy robiąc wszystko na ostatnią chwilę. Wiem też, że w grupie raźniej! Nawzajem się motywujemy i dodajemy sobie chęci do działania.

Styczeń to miesiąc zbliżającej się wielkimi krokami zimowej sesji egzaminacyjnej. To ostatni moment na spokojnie przygotowania do zaliczeń i dlatego przychodzę do Was ja ze świeżutkim wyzwaniem.

Do kogo jest skierowane?

Jak sama nazwa wskazuje, wyzwanie #sesjafirstminute powstało z myślą o studentach i studentkach przygotowujących się do nadchodzącej sesji zimowej. Przez 31 dni będziemy się wspólnie krok po kroku przygotowywać do egzaminów. Nie oszukujmy się – systematyczna nauka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a tricki, które Wam pokażę, są przydatne na każdym etapie edukacji. Dlatego każdy jest mile widziany!

Jak wziąć udział?

Prościej być nie może: wchodzicie na moje konto na instagramie: clanestina.studies i codziennie oglądacie relację na insta stories. Oczywiście, jeśli będziecie mnie obserwować, żadnej z nich nie przegapicie 😉 Wszystkie relację zapiszę też w profilu i będą na Was czekać do połowy lutego, jeśli do wyzwania dołączyłyście trochę później lub Wasza sesja trwa dłużej.

Jak widzicie – łatwizna! A! Jeszcze trzeba tylko realizować zadania i uczyć się systematycznie. To takie małe ale i mam nadzieję, że Was nie odstrasza. To, co? Wchodzicie w to?

Grafiki & planner

Na koniec mam dla Was kilka grafik na instagram i do dodania na stories. Na końcu możecie pobrać plik z plannerem nauki na całe wyzwanie – otwieracie PDF, drukujecie i macie!

grafika na stories
grafika na insta feed

P L A N N E R  # S E S J A F I R S T M I N U T EDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *