O mnie

Nazywam się Ola Figarska i jestem autorką Clanestiny od stycznia 2016 roku. Jestem studentką drugiego roku studiów filologiczno-kulturoznawczych na Uniwersytecie Warszawskim.
Zawsze mam głowę pełną kreatywnych pomysłów, których czasami nie nadążam z ich realizacją. Uwielbiam tworzyć te wszystkie rzeczy, na które jestem podobno za stara – kolorować, rysować, wycinać, kleić, malować.
Mam wiele pasji, więc wolny czas spędzam czytając książki, jeżdżąc na rowerze, robiąc zdjęcia i oczywiście pisząc wpisy oraz nagrywając filmy dla Was. Jednak moją pasją numer jeden jest od dłuższego czasu jazda konna i gdyby nie studia, bywałabym w stajni u swojego konia, Kaszmira 6 na 7 dni w tygodniu.

W 90% składam się z optymistki i uważam, że każde niepowodzenie prędzej czy później mi na dobre. Staram się szukać inspiracji w każdej sytuacji.
Do minimalistki mi daleko, choć dążę do uproszczania życia i zmniejszania ilości rzeczy, które mnie otaczają. Niestety bywa to trudne, bo mój mały wewnętrzny minimalista ma w zwyczaju często zamykać się w sobie i nie interweniować, kiedy podejmuję decyzje zakupowe.
Uwielbiam mieć wszystko dobrze zorganizowane, zrobione wcześniej, a nie w ostatnim momencie, a list to-do to jedni z moich najlepszych przyjaciół.

Clanestinę założyłam po to, żeby dzielić się z Wami moimi pasjami, a także moimi sposobami na lepsze studenckie życie. Chcę Cię inspirować i motywować do działania, bo jestem przekonana, że możesz osiągnąć wszystko, ale po prostu jeszcze nie wiesz, jak się zabrać za zdobywanie świata!