Zacznij tutaj!

Cześć!

Mam na imię Ola i prowadzę Clanestinę od stycznia 2016 roku. Bardzo mi miło Cię tutaj gościć! Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej, a ja postaram się ugościć Cię inspiracjami 🙂
Clanestina.pl to sprytny blog studencki, ale jeśli jeszcze albo już nie jesteś studentką lub studentem nie uciekaj w popłochu. Na pewno i tak znajdziesz tutaj coś dla siebie! Zajrzyj na przykład do SPRYTNEJ KUCHNI, gdzie czekają na Ciebie proste i pyszne potrawy, które nie zrujnują Twojego portfela.
Zakładka SPRYTNY LIFESTYLE to miejsce, w którym o piszę o studenckim stylu życia oraz o tym, jak go usprawnić – co wyeliminować, co dodać, co zmodyfikować. Skupiam się sposobach na naukę i organizację czasu, które pozwolą Ci działać lepiej, wydajniej i nie przepracowując się – tego szukaj w SPRYTNEJ NAUCE i w SPRYTNEJ ORGANIZACJI.  
Moją pasją jest jazda konna, więc w zakładce  CLANESTINA PO GODZINACH, oprócz Biblioteczki Clanestiny, znajdziesz Kaszmirowe Końsweeki, w których regularnie – co dwa tygodnie – podaję Ci świeżą porcję newsów ze stajni.

Sprytny student potrafi sobie szybko i praktycznie radzić w trudnych sytuacjach, jest zorganizowany, a do tego ma głowę pełną kreatywnych pomysłów. Sprytny student jest szczęśliwy, bo osiąga swoje cele bez zbędnego zachodu, ma czas na odpoczynek  i nie marnuje życia.
Chcesz być sprytnym studentem? Rozgość się na Clanestinie!