Wyzwanie #sesjafirstminute po raz drugi!

,

1 maja – początek nowego miesiąca i to jeszcze tego najpiękniejszego w roku! Także dzisiaj, po raz drugi w tym roku, rusza moje wyzwanie #sesjafirstminute. Dlaczego musicie wziąć w nim udział? Co on Wam da? Odpowiedź w dzisiejszym tekście.

Skąd pomysł na wyzwanie?

Wiem, że często jest ciężko zebrać się do nauki odpowiednio wcześniej. Odkładamy ją i odkładamy, a później się stresujemy robiąc wszystko na ostatnią chwilę. Wiem też, że w grupie raźniej! Nawzajem się motywujemy i dodajemy sobie chęci do działania.

Po pierwszej edycji wyzwania wiele osób wyraziło chęć ponownego udziału i dlatego rusza druga!

Maj to miesiąc zbliżającej się wielkimi krokami letniej sesji egzaminacyjnej. To ostatni moment na spokojnie przygotowania do zaliczeń i dlatego przychodzę do Was ja ze świeżutkim wyzwaniem.

Do kogo jest skierowane?

Jak sama nazwa wskazuje, wyzwanie #sesjafirstminute powstało z myślą o studentach i studentkach przygotowujących się do nadchodzącej sesji letniej. Przez 31 dni będziemy się wspólnie krok po kroku przygotowywać do egzaminów. Poza tym: w każdy poniedziałek, środę i piątek na instagramie będzie na Was czekać naukowy, organizacyjny lub motywacyjny tip, a w każdą niedzielę podsumowujemy kończący się tydzień i planujemy kolejny.

Nie oszukujmy się – systematyczna nauka jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a tricki, które Wam pokażę, są przydatne na każdym etapie edukacji. Dlatego każdy jest mile widziany!

Jak wziąć udział?

Prościej być nie może: wchodzicie na moje konto na instagramie: clanestina.studies i codziennie oglądacie relację na insta stories. Oczywiście, jeśli będziecie mnie obserwować, żadnej z nich nie przegapicie 😉 Wszystkie relację zapiszę też w profilu i będą na Was czekać do końca czerwca, jeśli do wyzwania dołączyłyście trochę później lub Wasza sesja trwa dłużej. W tym roku, jak wiadomo, chaos organizacyjny związany z sesją jest jeszcze większy niż zazwyczaj, dlatego nie dokładajcie sobie nerwów nauką na ostatnią chwilę.

Jak widzicie – sam udział w wyzwaniu to łatwizna! Aha! Jeszcze trzeba tylko realizować zadania i uczyć się systematycznie. To takie małe ale i mam nadzieję, że Was nie odstrasza! To, co? Wchodzicie w to?

Grafiki & planner

Na koniec mam dla Was kilka grafik na instagram i do dodania na stories. Na końcu możecie pobrać plik z plannerem nauki na całe wyzwanie – otwieracie PDF, drukujecie i macie!

Grafika na insta stories:

Grafika na instagramowy feed:

Planner wyzwania #sesjafirstminute (kliknij tutaj i pobierz PDF!):

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *