Materiały do druku

Organizer notatek i nauki

Ciągle gubisz notatki i nie wiesz, które masz przygotowane? Tabelka, którą przygotowałam pomoże Ci uporządkować materiały (możesz w nim zapisać datę, temat zajęć i miejsce, w którym trzymasz notatki) oraz stopniowo przygotowywać się do zaliczenia odhaczając kolejne powtórki w kolumnach. Organizer cieszy się dużym powodzeniem, więc i Ty korzystaj śmiało!

Aby pobrać organizer notatek i nauki kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o moim sprytnym sposobie na porządek w notatkach, kliknij t u t a j.

Ważne terminy w jednym miejscu

Studenckie deadliny gonią jeden za drugim i zdarza Ci się zapomnieć o czymś ważnym? Pobierz planner, dzięki któremu zapanujesz nad wszystkimi istotnymi terminami i będziesz na bieżąco monitorować przygotowania!

Aby pobrać planner kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o tym, jak zapanować nad ważnymi terminami kliknij t u t a j.

Udany dzień w czterech językach

Szukasz idealnego dziennego plannera, ale żaden Ci nie odpowiada? Skorzystaj z clanestinowego plannera, dzięki któremu wyznaczysz priorytety na dany dzień, sporządzisz listę zadań, zaplanujesz dzień godzina po godzinie i nie zapomnisz o odpowiednim nawodnieniu organizmu. A żeby było mało możesz to zrobić w czterech językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim i polskim.

Aby pobrać pakiet plannerów w 4 językach kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o tym, jak planuję udany dzień kliknij t u t a j.

Udany tydzień w czterech językach

Jak mieć udany tydzień? Zacznij od idealnego plannera! Dzięki clanestinowemu plannerowi tygodnia, zaplanujesz najważniejsze cele, będziesz miała cały tydzień w jednym miejscu i nie zapomnisz o uwzględnieniu chwili dla siebie. A do tego możesz to zrobić w czterech językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim i polskim.

Aby pobrać pakiet plannerów w czterech językach kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o tym, jak planuję udany tydzień kliknij t u t a j.

Habit tracker

Nawyki do podstawa! Każdy z nich, nawet najmniejszy ma wpływ na nasze życie. Dla tego warto zwrócić uwagę na czynności, które wykonujemy codziennie i wypracowywać dobre nawyki. Pomoże Ci habit tracker, dzięki któremu możesz monitorować swoje postępy i motywować się do zmian.

Aby pobrać habit tracker w kropki kliknij t u t a j.

Aby pobrać habit tracker w serca kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o tym, jak zmieniać nawyki kliknij t u t a j.

Planner nauki do sesji

Kluczem do sukcesu podczas przygotowań do sesji jest odpowiedni plan! Dzięki 7-tygodniowemu plannerowi możesz dokładnie rozpisać naukę do egzaminów i zaliczeń. Jeśli zaczniesz przygotowania odpowiednio wcześnie, oszczędzisz sobie stresu i powtórek na ostatnią chwilę. Zyskają na tym nie tylko Twoje nerwy, ale też oceny!

Aby pobrać planner nauki do sesji kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o planowaniu nauki do sesji kliknij t u t a j.

Plan zajęć

Jak przygotować plan zajęć po angielsku, francusku lub po polsku? Zacznij od pobrania i wydrukowania clanestinowego planu zajęć. Następnie uzupełnij kolumnę z lewej strony godzinami zajęć, a pozostałe kolumny uzupełnij poszczególnymi ćwiczeniami i wykładami. Mam nadzieję, że siedem wierszy wystarczy na wszystkie zajęcia danego dnia!

Aby pobrać pakiet planów zajęć w trzech językach kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać instrukcję obsługi planu zajęć na studiach kliknij t u t a j.

Harmonogram nauki do matury

Zanim nadejdą studia, każdy z nas musi zdać maturę – taka kolej rzeczy. Pierwszym plikiem do pobrania w historii Clanestiny był harmonogram nauki do matury. Jest idealny do rozpoczęcia powtórek do egzaminu dojrzałości na 100 dni przed jego rozpoczęciem. Rozpisanie wszystkiego w jednym miejscu pozwoli Wam na rozsądne planowanie – podejdźcie do tego mierząc siły na zamiary – Maturzystka też musi spać!

Aby pobrać harmonogram nauki do matury kliknij t u t a j.

Jeśli chcesz przeczytać wpis o tym, jak rozsądnie zaplanować przygotowania do egzaminu dojrzałości kliknij t u t a j.